МИРАЛЕМ ПЈАНИЋ О РАЗЛОГУ ОДЛАСКА ИЗ БАРСЕ: "Куман ме није поштовао"

МИРАЛЕМ Пјанић је изненадио јавност одлуком да у новој сезони наступа у дресу турског Бешикташа..

МИРАЛЕМ ПЈАНИЋ О РАЗЛОГУ ОДЛАСКА ИЗ БАРСЕ: Куман ме није поштовао

Фото: EPA-EFE/Alejandro Garcia

Дрес црно-белих обукао је последњег дана прелазног рока. О својим разлозима одласка из Барселоне, Пјанић је рекао:

- Куман ме није поштовао. Никада није причао са мном. Ја сам играч који може све да прихвати, али волим да ми се увек објасне ствари. А не као да имам 15 година. Пристао сам на нижу плату и да пређем у Бешикташ јер волим да играм фудбал, рекао је Пјанић. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?