БИВШИ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ БИХ ОПТУЖИО САВЕЗ: То су криминалци, постали смо страница за продају
ФУДБАЛСКА репрезентација Босне и Херцеговина победила је у суботу увече селекцију Кувајта (1:0) у пријатељској утакмици у Зеници. Међутим, готово свима су пажњу привукле скоро празне трибине.
ФОТО: ЕПА
Мало ко је гледао како Превљак доноси прву победу БиХ после 14 мечева, односно још од 2019. године, а много више се “закувало” након твита бившег голмана репрезентације и капитена, Асмира Беговића. Дуго је водио борбу са Фудбалским савезом БиХ, није га било на списковима, а сада је одлучио да се огласи.
Коментаришући сабласно празне трибине, оптужио је Вица Зељковића, Звјездана Мисимовића и Ивајла Петева да су, заправо, криминалци.
– Предвођени криминалцима: Вицо, Миске, Петев, група менаџера… Уместо да будемо фудбалски тим који уједињује државу, постали смо еБаy страница за пуњење џепова криминалаца. Ето вам… – написао је некадашњи голман репрезентације БиХ.
Голман из Требиња наступио је 63 пута за “змајеве”, а последњи пут на списку је био у новембру 2020. године када је селектор био Душан Бајевић. После тога је дошло до великих сукоба у репрезентацији, и уопште у Савезу, посебно када се бирао нови селектор.
Петеву је најозбиљнији кандидат био Сергеј Барбарез, чији је твит такође коментарисао Беговић, актуелни голман Евертона, међутим, на крају је клупа поверена Бугарину.
(Максбет спорт)
Препоручујемо
ПОЗНАТО КО СУДИ СРБИЈИ У ДАБЛИНУ: УЕФА поверење дала шпанском арбитру
05. 09. 2021. у 13:12
СРБИЈА ПОБЕДИЛА, МИТРОВИЋ НАСТАВИО ДА РЕШЕТА: "Орлови" срушили Луксембург и наставили поход ка СП
04. 09. 2021. у 17:22 >> 19:57
КАКАВ ОБРАЧУН: Дончић против Шеја!
ВЕЧЕРАШЊИ програм НБА лиге обележиће дуел Оклахома Сити тандера и ЛА лејкерса који се састају у "Пејком центру" три сата и 30 минута након поноћи.
12. 11. 2025. у 14:15
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца
Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.
13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40
Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата
ДАРКО Тешић, који стоји иза популарног Инстаграм профила „Балканац у Немачкој“ недавно је објавио видео који је привукао велику пажњу пратилаца, а у њему на духовит и искрен начин дели своја запажања о животу у Немачкој.
13. 11. 2025. у 18:15
Коментари (0)