ВЕЛС ПОСЛЕ ПРЕОКРЕТА ПОБЕДИО БЕЛОРУСИЈУ: Сјајни Бејл постигао сва три гола

Часлав Вуковић

05. 09. 2021. у 17:40

ФУДБАЛЕРИ Велса победили су Белорусију у гостима са 3:2 у квалификацијама за Светско првенство које се 2022. године одржава у Катару, а јунак тријумфа био је Герет Бејл.

ВЕЛС ПОСЛЕ ПРЕОКРЕТА ПОБЕДИО БЕЛОРУСИЈУ: Сјајни Бејл постигао сва три гола

FOTO: AP/Tanjug

Фудбалер Реал Мадрида постигао је сва три гола за своју селекцију, с тим да је последњи, уједно и победоносни дао у трећем минуту надокнаде после асистенције Данијела Џејмса.

Велс је ову утакмицу добио после преокрета, пошто је Белорусија водила после 45 минута игре са 2:1, головима Лисаковича и Седка.

Иначе, најбољи играч гостујуће селекција је прва два гола постигао са беле тачке.

После ове утакмице Велс заузима треће место групе Е са шест бодова, док је Белорусија четврта са три.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОГНОЗА ЗА ДАНАС - КИША ГОЛОВА НА МЕТРОПОЛИТАНУ: Атлетико спрема освету за прошлогодишњи пораз у двомечу

ПРОГНОЗА ЗА ДАНАС - КИША ГОЛОВА НА МЕТРОПОЛИТАНУ: Атлетико спрема освету за прошлогодишњи пораз у двомечу

МАДРИДСКИ Атлетико ће дочекати Барселону у првој утакмици полуфинала Купа краља. Два шпанска тешкаша се поново састају у овој фази такмичења, а играчи Дијега Симеонеа желе освету након прошлогодишње елиминације од каталонских гиганта.

12. 02. 2026. у 06:45

Коментари (0)

ЗА ЦЕЦУ ОПЕТ - ШИПАК! Зашто јој ни ове године не дају Ушће 3? Терминчић звани Видовдан - да се неко смилује