ИРСКА ОСТАЛА БЕЗ ЈОШ ЈЕДНОГ ИГРАЧА ЗА МЕЧ СА СРБИЈОМ: Нападач Брајтона пропушта дуел против "орлова"
ФУДБАЛЕР Републике Ирске се муче у квалификацијама имају само један бод. Вечерас их у Даблину очекује дуел са Србијом, а проблеми са повредама у овој селекцији никако да се окончају.
Фото: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC
На тај списак додато је име Арон Коноли, јављају тамошњи медији. Он није успео да се опорави за меч са "орловима", после повреде коју је задобио на утакмици са Азербејџаном.
У петак је објављено и да Шејмус Колман, капитен Ирске, неће моћи због повреде да игра против Србије, па је уместо њега позван Сајрус Кристи из Фулама, а раније су из комбинације за састав испали и повређени Дера О'Шеј и Нејтан Колинс, док је Шејну Лонгу позитиван тест на корону.
Утакмица Ирска - Србија игра се вечерас од 20.45. Изабраници Драгана Стојковића су тренутно први на табели са 10 бодова, док је репрезентација коју са клупе предводи Стивен Кени четврта са једним бодом.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОРВЕШКА ПРОТИВ ТРАДИЦИЈЕ: Французи играју за селектора Дешана
НОРВЕШКА и Француска састају се у оквиру последњег кола групне фазе Светског првенства 2026. године.
26. 06. 2026. у 06:30
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)