ФИЛИП КОСТИЋ О НАВОДНОМ ШТРАЈКУ: "Неки људи мени дугују извињење"

ФИЛИП КОСТИЋ је одлучио да се огласи поводом оптужби да је ступио у штрајк након што га челници Ајнтрахта нису пустили у Лацио.

ФИЛИП КОСТИЋ О НАВОДНОМ ШТРАЈКУ: Неки људи мени дугују извињење

Фото: EPA-EFE/RONALD WITTEK/POOL

Српски интрнационалац објавио је на друштвеним мрежама деманти тих оптужби:

- Волим Ајнтрахт и захвалан сам на свему што имам овде. Нисам био ментално спреман да играм против Билефелда. То није био штрајк.

Извињавам се искрено свим навијачима, који су били погрешно информисани, и захваљујем се свим члановима тима на подршци.

Неки људи мени дугују извињење, али сада немамо времена да се тиме бавимо, јер нас очекује тешка сезоне.

Остаћу ментално јак и наставићу да се борим за клуб, јер сам потребан овом тиму. Ајнтрахт је изнад свега - објавио је на Инстаграм усрпски фудбалер.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Filip Kostic (@filipkostic)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?