АРНАУТОВИЋ СМИРИВАО БЕСНЕ НАВИЈАЧЕ АУСТРИЈЕ: Сигурно нису желели мој аутограм
ТЕШКЕ тренутке проживљавају фудбалери Аустрије.
Foto AP
Њихова квалификациона кампања за одлазак на СП у Катару не иде смером који би желели, а своје незадовољство новим просутим бодовима и поразом код куће од Шкотске (0:1) су после меча исказали навијачи који су звиждуцима и увредама "поздравили" своје репрезентативце.
Капитен тима Давид Алаба је покушао да приђе како би разговарао са разјареном масом, међутим једино што је добио јесу непримерене гестикулације упућене њему и његовим саиграчима. Чак се и Марко Арнаутовић преселио на трибине у покушају да их уразуми, али без пуно ефекта.
Првотимац италијанске Болоње је касније истакао да разуме бес навијача.
- Сигурно нису желели мој аутограм. Били су изнервирани са правом. Навијачи дуго нису били на стадиону и желели су да виде онај тим који је недавно играо осмину финала ЕП - рекао је Арнаутовић.
Репрезентација селектора Франка Фоде се тренутно са седам освојених бодова налази на четвртом месту групе Ф.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СРБИЈА - МЕКСИКО: Орлови морају боље него против Зеленортских острва
СРБИЈА гостује Мексику коме ће ово бити последња припремна за предстојећи Мундијал.
04. 06. 2026. у 22:32
И ПОЛИЦАЈЦИ ЗАПАЊЕНИ: Невероватно шта су запленили
Понекад су и припадници полиције затечени оним што пронађу.
04. 06. 2026. у 16:24
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)