ЗВЕЗДА ПОБЕДОМ ПРОСЛАВИЛА РОЂЕНДАНЕ ТРЕНЕРА И СТАДИОНА: Сигурна победа пред европски деби против Браге (ВИДЕО)

11. 09. 2021. у 19:52

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде савладали су као домаћини екипу Пролетера са 3:0 у итакмици осмог кола Супер лиге Србије.

Стрелци за црвено-бече били су Саного и Александар Катаи који је два пута погађао мрежу Петрића.

Била је ово девета победа Звезде над вечерашњим противником уз импресивну гол разлику од 22:1!

Утакмицу је обележила прослава двоструког рођендана - слављеници су били трернер црвено-белих Дејан Станковић који је напунио 43 године и - стадион "Рајко Митић" (58).

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

Утакмици присуствује нешто више од 19.000 гледалаца са плаћеним улазницама.

75. минут - ГОЛ!!! Катаи ставља тачку на ј. Поново је тандем Иванић - Катаи био кобан по Пролетер. Као и код другог гола, везиста црвено-белих упослио је саиграча који је рутински погодио мрежу.

70. минут - У игру је пре два минута ушао Канга и одмах је унео пометњу у одбрани Пролетера.

67. минут - Најбоља прилика у другом делу за Звезду. Катаи је покушао из тешке позиције, није то било далеко од гола.

58. минут - Симболично, у 58. минуту, Делије су лепом бакљадом обележиле 58. рођендан стадиона.

53. минут - Покушао је Живковић дса упосли Павкова који је тражио пенал.

45. минут - Као што је и било очекивано, Живковић је дебитовао у црвено-белом дресу, а у игру је ушао уместо Дионија.

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ

Крај првог полувремена без узбуђења после другог гола Црвене звезде. Најузбудљивије је било када је на загревање отишао Ришаиро Живковић.

28. минут - Мат у два потеза - Иванић до Катаија и то је 2:0 за шампиона Србије!

27. минут - Крстичић пропушта велику прилику за 2:0, пребацио је гол са пет метара!

24. минут - ГОЛ!!! Звезда води голом Секу Санога!

17. минут - Неочекивана прилика за Пролетер после грешке Крстичића, али нису искористили поклон гости. Гордић је био бржи од Даноског.

15. минут - Окушао је левицу и Александар Катаи, али је лопта отишла поред гола.

10. минут - Поново Петрић излази као победник против Дионија.

7. минут - Гајић са ивице петерца шутира поред гола и пропаде још једна шанса црвено-белих.

5. минут - Велику шансу пропустио је Диони, изашао сам испред Петрића, али је голман гостију одлично интервенисао.

3. минут - Прва прилика за Звезду која је од почетка утакмице кренула офанзивно у жељи да потврди улогу апсолутног фаворита. Ненад Крстичић шутира али лопта иде преко пречке.

1. минут - Почела је утакмица на стадиону Рајко Митић, популарној МАракани која данас слави 58 година. Честитамо!

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПРОЛЕТЕР 3:0

(Саного 24, Катаи 28,75)

Стадион: Рајко Митић

Судија: Момчило Марковић

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (4-2-3-1): Гордић - Гајић, Панков, Дегенек, Родић - Саного, Крстичић - Диони, Иванић, Катаи - Павков.

ПРОЛЕТЕР (4-2-3-1): Петрић - Милошевић, Јоковић, Јанковић, Башановић - Митровић, Којић - Вукасовић, Даноски, Томовић - Ортиз

Фестивалска атмосфера се очекује на стадиону Рајко Митић који продславља 58. рођендан, а тренер црвено-белих одредио је помало изненађујућих стартних 11 за дуел са новосадским суперлигашем.

Дејан Станковић одлучио се за неколико промена у саставу за данашњи меч, између статива наћи ће се Милош Гордић, а у стартних 11 нашао се и Лои Диони. На клупи за резервне играче налази се Ришаиро Живковић, који би управо данас могао да дебитује у црвено-белом дресу.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

СРБИН ОБЈАВИО КОЛИКО ГА КОШТА ЖИВОТ НА СЕЛУ: Дао детаљан списак на шта троши - има питање за сународнике

СРБИН који живи са супругом и дететом на селу написао је на друштвеним мрежама да месечно троши између 2.000 и 2.500 евра. Објаву је поставио јер је, како каже, приметио да многи троше мање од њега, и то у граду, и занимало га је да ли у нечему претерује.

04. 10. 2024. у 18:13