МЕМОРИЈАЛ „САША ТЕШИЋ ТЕША“ У ВРШЦУ: Надметање стотинак младих фудбалера, у знак сећања на великог педагога

НА Градском стадиону у Вршцу одржан је други Меморијални турнир „Саша Тешић Теша“, који је окупио стотинак малих заљубљеника у фудбал.

МЕМОРИЈАЛ „САША ТЕШИЋ ТЕША“ У ВРШЦУ: Надметање стотинак младих фудбалера, у знак сећања на великог педагога

Фото: Ј.Ј.Б.

Подељени по узрастима, надметали су се током два дана викенда, а за најбоље су обезбеђени пехари.

Турнир је организован у спомен на једног од најбољих фудбалера и педагога, које је Вршац имао, а који нас је прерано напустио после тешке болести.

Да ће Теша вечно живети међу нама, доказ је и мурал који је у његову част осликан на улазу у Градски стадион, јер људи умиру само када их заборавимо.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне