СКАНДАЛ У БЕРГАМУ: "Навијачи" Аталанте расистичким увредама дочекали Влаховића!
ДУШАН ВЛАХОВИЋ је са два гола Аталанти донео бодове Фјорентини а то се није свидело делу навијача домаћих који су српског репрезентативца "почастили" тешким увредама.
FOTO: EPA
Газда Фјорентине, Роко Комисо пожалио се и критиковао је навијаче у Бергаму и открио шта се десило након што је пренос одјавлјен.
- Није ми се свидело оно што су урадили. Пре две године су расистички вређали Далберта (из Бразила), а ове године су Душана Влаховића називали "циганином" док је давао интервју - рекао је Комисо за клупску телевизију.
Са сличним увредама се у Италији често суочавао и Синиша Михајловић, који је све окренуо на шалу. Међутим, газди Фјорентине није до тога, па је додатно оплео по Аталанти.
- Породицу Перкаси чине веома добри људи (власници Аталанте), али навијачи тамо морају да пазе шта раде и говоре, јер није у реду да вређају играче. Ми то никада нисмо радили - додао је Роко Комисо.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО -
ПРЕКИД У НОВОМ ПАЗАРУ - Летеле флаше, полиција реаговала
Препоручујемо
УДАЛА СЕ МИЛИЦА МАНДИЋ: Најбоља српска спортисткиња стала на луди камен (ФОТО)
12. 09. 2021. у 15:27
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (1)