ДАНЦИ СУДЕ ПАРТИЗАНУ НА КИПРУ: Никада до сада нису делили правду српским клубовима
ДАНСКИ судија Питер Кјерсгард изабран је од стране УЕФА за главног делиоца правде на мечу између Анортозиса и Партизана у првом колу Лиге конференција (четвртак, 21.00)!

ФОТО: ФК Партизан
Уз Кјерсгарда на Кипру ће бити и његови помоћници Виктор Ските и Јеспер Дал. Четврти судија је Јерген Даугбјерг Буршарт, док у Лиги конференција нема ВАР судија.
Кјерсгард никада до сада није судио српским клубовима, а реч је о судији који на свом конту нема звучне мечеве. Занимљиво је да је судио екипама у региону - Борцу, Олимпији, Горци, Сутјесци... Као и репрезентацији Северне Македоније.
Ове сезоне је судио осам утакмица - пет у домаћим такмичењима и три у квалификацијама за ЛК. Дао је један црвени картон (два жута) и свирао један пенал, док је поделио 31 жути картон на поменутих осам утакмица.
Препоручујемо

КВИНСИ МЕНИНГ: Након дебија открио шта му је тренер рекао, говорио о цимеру, путовању...
12. 09. 2021. у 13:35

ЗЛАТНА ПРИЛИКА ЗА ТОТЕНХЕМ И ЈУНАЈТЕД: Ко ће спасити своју катастрофалну сезону и изборити Лигу шампиона?
У дуго очекиваном финалу Лиге Европе, гледаћемо обрачун енглеских великана, Тотенхема и Манчестер Јунајтеда. Меч се игра на "Сан Мамесу" и почиње у 21:00. Оба тима су имала катастрофалне сезоне, али вечерас имају прилику да освоје европски трофеј и обезбеде пласман у Лигу шампиона, па можемо очекивати велику борбу и веома занимљив сусрет у Билбау.
21. 05. 2025. у 07:30

"ШТА ЈОШ ТРЕБА ДА УРАДИМО?!" Звездине "делије" дубе на глави - стварно! Ево и зашто! (ФОТО)
Најновије вести везане за ФК Црвена звезда су прилично несвакидашње.
21. 05. 2025. у 16:00

ДАЛИБОР ЈЕ НАЈВИШИ ЧОВЕК У СРБИЈИ: Стопало му дуго скоро пола метра, а ево колико је он висок (ФОТО/ВИДЕО)
НАЈВИШИ човека Србије Далибор Мицић постаје све познатије име света филма и маркетинга.
20. 05. 2025. у 13:28
Коментари (0)