СЕНЗАЦИЈА У БУЕНОС АЈРЕСУ! Јуниор, без АТП ренкинга савладао Дијега Шварцмана!
ВЕЛИКА сензација виђена је у Буенос Ајресу где је јуниор, без АТП ранкинга, Данил Остапенков из Белорусије савладао Дијега Шварцмана, и то на његовом терену!
ФОТО: ЕПА
Белорус има тек 18 година и још увек је без ренкинга, а против Шварцмнана је одиграо тек други меч у професионалној каријери.
То га није спречило да савлада Дијега Шварцмана 2:0 (6:4, 6:3), у његовом Буенос Ајресу и то на шљаци.
Први сет обиловао је брејковима, Остапенков је узео само два гема на свој сервис, док је Шварцман то урадио само једном. Данил је направио брејк и при резултату 5:4 и повео у сетовима.
У другом је водио 4:0, Шварцман се вратио када је вратио један брејк, али је Остапенков задржао други и дошао до победе.
Препоручујемо
ТЕНИСКИ ТУРНИР У НУР-СУЛТАНУ: Четворица српских играча учествује у Казахстану
18. 09. 2021. у 14:32
ЂОКОВИЋ НА ДОБРО ПОЗНАТОМ МЕСТУ: Ево где Новак пуни батерије након Ју-Ес опена (ФОТО)
18. 09. 2021. у 13:15
ПОСЛЕ 20 ДУГИХ ГОДИНА: Бетис има све у својим рукама и налази се надомак пласмана у Лигу шампиона
АНДАЛУЖАНИ самоуверено држе пето место које води у Лигу шампиона, а прилику да се још више приближе европској елити имаће вечерас на "Картухи" где ће од 20 часова угостити Елче.
12. 05. 2026. у 07:40
И ЧУВЕНИ "ГРОБАРИ" ДОШЛИ НА КОМЕМОРАЦИЈУ ВЛАДИМИРА ЦВЕТКОВИЋА: Какве сцене на Маракани... (ФОТО/ВИДЕО)
Чињеница да је умро Владимир Цветковић, легенда и кошаркашког и фудбалског клуба Црвена звезда, окупила је данас на Маракани не само оне којима су црвено-бели у срцу, већ и црно-бели, јер је донедавно мало ко е знао да је чувени "Цвеле" својевремено био и "спасилац" ФК Партизан.
12. 05. 2026. у 12:20
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)