ПАРТИЗАН ИМА ПОСЕБНОГ ГОСТА НА ДЕРБИЈУ: Најутицајнија спортска личност са друштвених мрежа уз црно-беле (ВИДЕО)
"СИТНО" бројимо до почетка 165. вечитог дербија у коме ће Партизан угостити Црвену звезду, а на ЈНА ће бити присутан и један посебан гост који ће пренети чари које производи судар фудбалских титана у Београду.

ФОТО: Принтскрин/Јутјуб/ФК Партизан
Партизан се неколико часова пред дерби похвалио посебним гостом. Наиме, меч ће са стадиона у Хумској пратити и Рус Алексеј Гуркин.
Звучи вам познато, реч је о власнику познате Инстаграм странице "443" коју прати 41.000.000 људи.
– Први пут сам у Београду и мислим да ће ова утакмица бити нешто потпуно другачије од мојих претходних искустава по питању фудбала и навијача. Мислим да ће ова атмосфера допринети да играчи дају не 100, него 200 посто. Мислим да је то невероватно – рекао је Гуркин.
Дерби се игра од 18 часова, а на нашем порталу пратите ток меча уживо.
Препоручујемо

ЗВЕЗДА ЖЕЛИ ПРЕКИД ЛОШЕ СЕРИЈЕ: Црвено-бели дуго чекају на тријумф у Хумској
19. 09. 2021. у 10:03

ДРАГОСЛАВ СТЕПАНОВИЋ О БОНУС ПРАВИЛУ: Ништа глупље у фудбалу, но није моје
19. 09. 2021. у 09:33

ЛАЗАР МАРКОВИЋ "Спреман за дуел са Родићем"! Станојевић: "Јеси сигуран Маркец"?
18. 09. 2021. у 17:09

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за петак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
13. 06. 2025. у 07:07

ШОК ПРОМЕНА Овако сада изгледа Лука Дончић! Светом кружи снимак који је многе запрепастио (ВИДЕО)
Истински кошаркашки потрес у НБА лиги догодио се усред ове сезоне када је Лука Дончић "отеран" из Даласа. Долазак у табор Лос Анђелес Лејкерса многе је шокирао, али и сада није мали број оних у том стању - због онога како словеначки кошаркаш изгледа тренутно.
12. 06. 2025. у 13:18

Гордана Стојићевић се развела после 39 година брака
ПЕВАЧИЦА Гордана Стојићевић и њен супруг Радомир Јанковић недавно су се развели, и то после 39 година брака.
12. 06. 2025. у 20:39
Коментари (0)