ИЗБЕГНУТ ИНЦИДЕНТ НА ДЕРБИЈУ: Канга испровоцирао клупу Партизана... (ВИДЕО)
Партизан и Црвена звезда играју 165. вечити дерби, а после много узбуђења меч је завршен резултатом 1:1.
Фото: Принтскрин
Партизан је повео голом Натха у 36. минуту, да би Катаи у 83. минуту донео бод после великог броја промашаја црно-белих.
Уследило је велико славље гостију, а онда је унастала и фрка на терену.
Канга је пришао клупи Партизана и показивао им прстом ка Звездином грбу, што је испровоцирало играче на клупи црно-белих.
Уследило је кошкање, па гурање Дегенека, а судија је брзо прекинуо сукоб и успео да смири играче оба клуба.
НЕМАЈУ ОДГОВОР ЗА ЈОКИЋА: Никси "немоћни" против најбољег кошаркаша данашњице
ВЕЧЕРАС нас очекује дуел између Нагетса и Никса који се састају у "Бол арени" три сата после поноћи.
06. 03. 2026. у 14:30
ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ, ТРАМП У ШОКУ! Ево шта су Турци управо урадили због напада Американаца и Израела на Иран
Након што су Сједињене Америчке Државе и Израел ивршили напад на Иран, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе, десила се једна потпуно несвакидашња ствар.
06. 03. 2026. у 16:52
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (0)