ИВАН ОБРАДОВИЋ: Нема простора за жаљење, идемо даље

Марко Паунић
Марко Паунић

20. 09. 2021. у 14:04

ФУДБАЛЕР Партизана Иван Обрадовић изјавио је да су црно-бели у дерби ушли бојажљиво, али да нема времена за жаљење.

ИВАН ОБРАДОВИЋ: Нема простора за жаљење, идемо даље

Иван Обрадовић Фото М. Вукадиновић

Фудбалери Партизана и Црвене звезде одиграли су нерешено 1:1 у 165. вечитом дербију.

- Првих 15 минута игре нисмо изгледали онако како је требало и како су на нас навикли. После смо створили шансе и водили до 80. минута. Штета, остаје жал, али идемо даље. Имамо бодовну предност, следећа утакмица је већ у четвртак, нема простора за жаљење и идемо на победу. Да смо победили, одвојили бисмо се пет бодова на табели и то би била озбиљна бодовна разлика. Сад смо где смо и били, идемо даље и то је то. Сви функционишемо као један, то је најважније. Свако сваког подржава, идемо даље и мислим да ћемо изаћи на прави пут - рекао је Обрадовић после меча.

Милош Јојић додао је да је Црвена звезда била нешто бољи ривал и да су црно-бели неопрезно примили гол.

- Играли смо бојажљиво на почетку. Звезда је за нијансу бољи ривал, а од тог момента смо на неки начин само ми постојали на терену. Играли смо доста боље, стварали шансе и дали гол. Остаје жал што нисмо дали још неки гол и привели утакмицу крају. Мислим да је најреалније било да смо победили. Пред крај утакмице наивно примамо погодак - рекао је Јојић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

Васељенски патријарх Вартоломеј I и председник компаније Tasyapı Emrulah Turanli: Визија која повезује Истанбул и Србију