ПЕЛЕ ОПТИМИСТА: Добро расположење најбољи лек и тога имам у изобиљу

ЛЕГЕНДАРНИ бразилски фудбалер Пеле изјавио је да се опоравља и да је добро расположење најбољи лек.

ПЕЛЕ ОПТИМИСТА: Добро расположење најбољи лек и тога имам у изобиљу

Фото: EPA-EFE/IAN LANGSDON

- Добро расположење је најбољи лек и тога имам у изобиљу. Није могло бити другачије. Добио сам толико наклоности да ми је срце пуно захвалности. Хвала невероватном особљу у болници - написао је Пеле на Инстаграму, уз фотографију на којој држи стиснуте песнице.

Пеле је прошлог уторка имао операцију када му је одстрањен тумор са дебелог црева, иако је захват прошао без компликација, он је суботу поново враћен на интензивну негу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?