СРПКИЊЕ ПОВЕЛЕ ПА ДОЖИВЕЛЕ ДЕБАКЛ: Немице испратиле нашу репрезентацију петардом иако су губиле на полувремену

21. 09. 2021. у 18:51

ЖЕНСКА фудбалска репрезентација Србије поражена је у Кемницу од домаће Немачке, иако је на полувремену имала вођство - 5:1 (0:1).

Наш тим је повео већ у трећем минуту поготком Нине Матејић, али је мрежа Милице Костић у наставку капитулирала чак пет пута.

За то је била најзаслужнија голгетерка минхенског Бајерна Леа Шилер, која је постигла чак четири гола против нашег тима.

Нападач Немачке тресла је мреже у 49, 54, 71, 77, а два минута касније у стрелце се уписала и Мелани Луполца.

Немице су тако потврдиле доминацију у квалификационој групи Х пошто су претходно убедљиво славиле против Мађарица са 7:0.

Наш тим сада има по један пораз, попут Израела и Бугарске, али уз нешто бољу гол-разлику, па није на последњем месту.

Прилику за поправни имаће равно за месец дана када 21. октобра гостују Португалу, који је пре два дана потукао у гостима Израел са 4:0.

БОНУС ВИДЕО - РАТ НАВИЈАЧА: Хаос у Француској - Присталице Лила поново у центру пажње

СРПСКИ ТРЕНЕР БЛИЗУ ПРВОГ ТРОФЕЈА! Има одличну шансу да међународну каријеру започне освајањем Суперкупа!

ДОСКОРАШЊИ тренер ТСЦ-а Жарко Лазетић ће ове сезоне започети своју европску одисеју, преузео је Макаби из Тел Авива, а прву прилику за трофеј имаће већ данас јер се његов нови клуб од 19 часова састаје са имењаком из Петах Тикве у Суперкупу Израела на "Блумфилд стадиону".

15. 07. 2024. у 07:30

ШТА ЋЕ РЕЋИ НОВАК ЂОКОВИЋ КАД ИХ ВИДИ? Овако су аустралијски пливачи дошли у Париз на Олимпијске игре (ВИДЕО)

Пливачка репрезентација Аустралије стигла је у Париз, како би се адаптирала и на временску зону и климатске услове пред почетак Олимпијских игара, а тај долазак - многима је привукао пажњу.

15. 07. 2024. у 15:44