СЕВИЉА ЗА 22 МИНУТА РАСТЕРАЛА "СЛЕПЕ МИШЕВЕ": Андалужани лако са Валенсијом

22. 09. 2021. у 22:11

ФУДБАЛЕРИ Севиље лако су изашли на крај са Валенсијом. Андалужани су на "Рамон Санчез Писхуану" славили са 3:1 у шестом колу Ла Лиге.

СЕВИЉА ЗА 22 МИНУТА РАСТЕРАЛА СЛЕПЕ МИШЕВЕ: Андалужани лако са Валенсијом

Домаћи су урагански отворили утакмицу и питање победника решили после 22 минута када је на семафору стајало 3:0.

Папу Гомез је већ у трећем минуту довео Севиљу до вођства. Лато је потом затресао сопствену мрежу, да би Рафа Мир погодио у 22. минуту.

Гол за госте постигао је Уго Дуро у 31. минуту. Нико није могао ни да замисли да ће то бити последњи погодак на мечу.

Андалужани су до краја зналачки сачували рано стечену предност и уписали нова три бода у овој сезони Ла Лиге.

Српски фубалер Немања Гудељ у игру је ушао у 77. минуту. Марко Дмитровић је био на клупи, док на другој страни није добио прилику да заигра на овом сусрету.

Севиља је трећа на табели са 11 бодова, "слепи мишеви" су четврти са једним мање.

БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45