СТАНКОВИЋ О ЕРАКОВИЋУ ПОСЛЕ НОВОГ ПАЗАРА: Част је носити траку Црвене звезде, то је стимуланс за наше дете
ТРЕНЕР Црвене звезде Дејан Станковић није крио задовољство након победе у Новом Пазару (4:0).
ФОТО: ФК Црвена звезда
Говорио је о Страхињи Ераковићу који је у другом полувремену након изласка Александра Катаија носио капитенску траку. Такође, прокоментарисао је и одлуку да пенал шутира Лоис Диони.
- То су све споредне ствари, ко ће шутнути пенал. Част је носити траку Црвене звезде, Ераковић се вратио након једне дуге повреде, то је једна награда и стимуланс за "наше дете", које сви волимо, чувамо мазимо и пазимо – изјавио је млади стручњак.
Потом је прокоментарисао утакмицу и победу која је јако важна за црвено-беле.
- Одлично смо отворили меч, што је много олакшало целу ситуацију. Могли смо да одморимо мало играче, није био лак период иза нас. Добра утакмица за нас али идемо даље! – закључио је Дејан Станковић.
Црвена звезда наредни меч игра у другом колу Лиге Европе против Лудогореца у Бугарској (четвртак, 21 сат).
БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда
Препоручујемо
ЗВЕЗДА ПРЕГАЗИЛА НОВИ ПАЗАР: Црвено-бели бројали до четири и спремно дочекују меч са Лудогорецом (ВИДЕО)
26. 09. 2021. у 15:17 >> 17:49
ЗВЕЗДА ЈЕ ИМАЛА СПРЕМАН УГОВОР ЗА НАПАДАЧА: Пешић открио зашто није дошао на "Маракану"
25. 09. 2021. у 10:25
РЕАЛ МАДРИД ХОЋЕ ИГРАЧА ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ: Млади дефанзивац црвено-белих жеља "краљевића"
25. 09. 2021. у 09:54
ЖРЕБ ЗА ФУДБАЛСКИ КУП СРБИЈЕ: Звезда и Партизан у истој групи, извлачење у среду
23. 09. 2021. у 18:53
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!
Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.
15. 04. 2026. у 07:15
Какав жреб! Србија - Хрватска у последњој борби за пласман на Мундијал!
Најновије вести из фудбала тичу се и Србије и Хрватске.
16. 04. 2026. у 13:20
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)