НИЈЕ САМО КАТАИ: Нови пех за Звезду, још двојица битних играча не иду у Разград
ПРОБЛЕМИ не престају да муче Дејана Станковића уочи пута Црвене звезде у Разград на меч другог кола Лиге Европе против Лудогореца.
FOTO: M. Vukadinović
Како "Максбет спорт" сазнаје проблеме има штоперски тандем Александар Драговић - Милош Дегенек и они ће остати у Београду и до даљњег ће бити ван такмичарског ритма.
Јутрос се појавила информација да Александар Катаи такође неће ићи у Бугарску. Све ово довољно показује у каквим проблемима ће бити шампион Србије.
Од раније је познато, да су на боловању капитен Милан Борјан, који се није у потпуности опоравио, према последњим информацијама са стадиона "Рајко Митић". Боље су Милан Гајић, Ненад Крстичић и голман Милош Гордић и треба да буду у екипи.
Место међу стативама имаће искусни Зоран Поповић, који је сачувао мрежу у Новом Пазару. То ће му бити први пут да чува гол Звезде у Европи од када је клубу.
На Станковићу је сада да изабере најбољи могући тим у датом тренутку који ће супротставити Лудогорецу (четвртак, 21 сат).
БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда
Препоручујемо
ОДРЕЂЕНИ АРБИТРИ ЗА ЛИГУ ЕВРОПЕ: Француз Брисар суди меч Лудогорец - Црвена звезда
28. 09. 2021. у 11:54
ДРАГОВИЋЕВ ПРВЕНАЦ ЗА ЗВЕЗДУ: Голове давао широм Европе - стрелац у пет земаља
27. 09. 2021. у 22:34
ПИЗА ЈЕ ЈЕСЕНАС ШОКИРАЛА САН СИРО: Росонери долазе у Тоскану по освету и три бода за останак у трци на скудето
МИЛАН гостује Пизи у 25. колу Серије А. Домаћин је други отпозади са малим изгледима за опстанак, док су "росонери" све даље од првог места које држи њихов градски ривал Интер.
13. 02. 2026. у 09:22
ТЕНИС ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Новак Ђоковић дигао руке!
Најновије вести из тениса тичу се најбољег играча света свих времена.
11. 02. 2026. у 16:13
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (3)