МИТРОВИЋ НАСТАВИО ДА РЕШЕТА: Србин постигао три гола за полувреме (ВИДЕО)

Ч. В.

29. 09. 2021. у 21:44 >> 00:26

СРСПКИ фудбалер Александар Митровић одиграо је полувреме из снова. Он је за 45 минута постигао три гола против дербија.

Лако је "котиџерима" када имају "Митрогола" - 12, 32. и 45. били су минути у којима је сјајни нападач тресао мрежу Свонсија.

Митровић се са ова три поготка осамио на чели листе стрелаца, пошто је постигао 10 голова, а на све то је додао и три асистенције.

Треба имати у виду да је ово тек прво полувреме и да предстоји још 45 минута у којима Србин може додатно да поправи голгетерски учинак.

Занимљиво у другом полувремену није било голова, па је меч окончан резултатом 3:1. Једини гол за Свонси постигао је Петерсон у 38. минуту.

БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда

ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ПРОСЛАВОМ: Ноле је открио коме је посветио свирање виолине након меча на Вимблдону

ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ПРОСЛАВОМ: Ноле је открио коме је посветио "свирање виолине" након меча на Вимблдону

НОВАК Ђоковић се пласирао у осмину финала ВИмблдона након победе над Алексејем Попирином, а након меча најбољи тенисер свих времена објаснио је због чега је тријумф прославио на начин на који јесте.

07. 07. 2024. у 13:53