ТАДИЋ НАЛЕТЕО НА ЧАРОБЊАКА Ајакс у неверици, пораз коме се нико није надао (ВИДЕО)
Фудбалери Ајакса доживели су први пораз у овој сезони холандског шампионата.

FOTO: M. Vukadinović
Они су на свом терену изгубили од Утрехта са 0:1, а стрелац јединог гола био је Вармердам у 77. минуту.
"Копљаници" су скоро све време имали иницијативу, лопту држали у свом поседу чак 68% времена, али ниједан од 20 шутева нису успели да спроведу у супарничку мрежу.
За то је најзаслужнији голман Утрехта, Мартен Паес, који је чинио чуда између статива.
Најбољи пример за то виђен је у 57. минуту, када су у размаку од четири секунде Себастијан Халер двапут, а капитен репрезентације Србије Душан Тадић једном, доживели да им чувар мреже ривала заустави ударце. И то из непосредне близине - са 14, 11, односно осам метара.
После осам одиграних кола, Ајакс је и даље први са 19 бодова, а Утрехт се пробио на друго место, сакупивши 17.
БОНУС ВИДЕО Нови навијачки хаос у Француској
Препоручујемо

АКО ДОБИЈЕМ МАКСИМАЛУ КУПИЋУ ТИ БМВ! Нестварне кладионичарске приче Милана Ђурице (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
30. 06. 2025. у 14:00

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)