БИВШИ ТРЕНЕР ПАРТИЗАНА СЕ РАЗВЕО ПЕТИ ПУТ: Оставио 27 година млађу изабраницу, па сада нашао нову

Марко Паунић
Марко Паунић

05. 10. 2021. у 12:51

ЛЕГЕНДАРНИ немачки фудбалер и бивши тренер Партизана Лотар Матеус развео се и од своје пете супруге Анастасије.

БИВШИ ТРЕНЕР ПАРТИЗАНА СЕ РАЗВЕО ПЕТИ ПУТ:  Оставио 27 година млађу изабраницу, па сада нашао нову

Фото: Инстаграм

Матеус се од своје 27 година млађе изабранице растао још у јануару, међутим, вест о разводу легендарног Немца тек сада је доспела у јавност.

Матеус (60) и Анастасија имају сина и остали су у пријатељским односима.

- У једном тренутку смо схватили да су наша интересовања отишла у различиту страну. Не жели да пере прљаве дресове или веш. Све остало су приватни детаљи који се не тичу никога. Није било свађе, беса и других партнера. Добро се слажемо, и даље смо у пријатељским односима. Најбитније је да се наш син снађе - рекао је Матеус за немачки Билд.

Неуморном заводнику није требало пуно времена да пронађе нову девојку. Немац је недавно уживао на Миконосу са једном мистериозном бринетом.

- Знамо се тек неколико недеља. Прерано је било шта рећи. Чак ни име - рекао је Матеус.

Фото: Инстаграм

 

Последња Матеусова супруга Анастасија истиче да је развод примила мирно.

- Да, развели смо се у јануару. Лотар је сада сам и може да ради шта год жели. Што се мене тиче, ја сам ту одлуку мирно примила.

Матеус је црно-беле тренирао од децембра 2002. до децембра 2003. године и увео их је у Лигу шампиона када су били у групи са Реалом, Марсељом и Портом. Такође, у лето 2003. је освојио титулу првака Србије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС! На Маракану стижу навијачи од којих цео Балкан стрепи и који праве боље кореографије од делија?! (ФОТО/ВИДЕО)

ХАОС! На Маракану стижу навијачи од којих цео Балкан стрепи и који праве боље кореографије од "делија"?! (ФОТО/ВИДЕО)

Ко прави најбоље кореографије на Балкану? Многи балкански навијачи ће рећи - Звездине "делије". Али, ускоро би оне могле да "одмере снаге" са неким ко је и сам импресиван по том питању. А ко је, за многе балканске навијаче, истински страх и трепет.

21. 07. 2025. у 17:00

Коментари (0)

ШЕШЕЉ ЗНА ШТА ЈЕ ДРЖАВА Вучић о лидеру радикала: Само да знате...