ЦИРКУС НА КУПУ СРБИЈЕ: Искусни голман тражио од судије црвени картон, па осам минута није хтео да изађе напоље

Марко Паунић
Марко Паунић

07. 10. 2021. у 09:40

СРПСКИ фудбал је увек у центру пажње. Утакмица Купа ФСС на подручју Београда између БАСК-а и Радничког НБГ обележио је неспортски потез искусног голмана и некадашњег капитена нишког Радничког Боривоја Ристића.

ЦИРКУС НА КУПУ СРБИЈЕ: Искусни голман тражио од судије црвени картон, па осам минута није хтео да изађе напоље

Фото: АП

"Спортски журнал" јавља да је искусни Ристић (38) на почетку меча добио црвени картон и да није хтео да изађе напоље, да се инатио судији Филипу Марковићу и да се у свлачионицу преселио тек након што су га Новобеограђани убедили да то учини током осмоминутног прекида.

Све се десило у 9. минуту, када је Ристић тражио жути картон за домаћег играча због играња руком.

Судија Марковић је затим обојици дао по жути картон, да би голман Радничког потом рекао: "Дај мени црвени." Марковић га је послушао и због тога је настао прекид.

Иначе, меч је после 90 минута завршен резултатом 1:1. Раднички је повео у 40. минуту голом Ракића, а изједначио је Ђукић у 58. Домаћин је иначе био љут на судију Марковића због тога што им у два наврата није свирао пенал, а гости су после пенал серије прошли даље.

БОНУС ВИДЕО

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИЛОЈЕВИЋЕВА ЗВЕЗДА НА НАЈТЕЖЕМ ИСПИТУ ДО САДА: „Црвено-бели“ морају пронаћи начин да зауставе перфектну Брагу!

МИЛОЈЕВИЋЕВА ЗВЕЗДА НА НАЈТЕЖЕМ ИСПИТУ ДО САДА: „Црвено-бели“ морају пронаћи начин да зауставе перфектну Брагу!

Брага у четвртак од 21.00 дочекује Црвену звезду на стадиону “Муниципал де Брага” у оквиру трећег кола Лиге Европе, са јасним циљем – да настави стопроцентан низ у Европи. Док Португалци блистају на међународној сцени, београдски црвено-бели у Португал стижу под притиском, са само једним освојеним бодом и озбиљном потребом да преокрену лошу форму ван "Маракане".

23. 10. 2025. у 07:00

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!

Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.

23. 10. 2025. у 14:39

Коментари (0)

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!