РАСТАЛИ СЕ МИЛОЈЕВИЋ И АЕК: Српски стручњак напустио грчку екипу после само седам утакмица
СРПСКИ фудбалски стручњак Владан Милојевић споразумно је раскинуо уговор са АЕК, после само седам утакмица на клупи гртчког клуба.
ФОТО: ЕПА
Владан Милојевић више није тренер атинског АЕК. Српски тренер и челници клуба из главног града Грчке постигли су споразум о раскиду сарадње, па ће свако наставити својим путем.
Из АЕК-а су изрекли захвалност тренеру на свом досадашњем доприносу тиму и пожелели су му сваки успех у наставку каријере. Милојевић је стигао почетком јула ове године и потписао двогодишњи уговор, али се на ужареној клупи задржао само седам утакмица у свим такмичењима.
- Разговарао сам са људима из АЕК-а и била је заједничка жеља да не наставимо даље заједно. Ово је одлука за коју смо сматрали да ће нам служити обострано. Захваљујем се управи, својим сарадницима и фудбалерима на сарадњи, као и свим људима на подршци. АЕК-у желим сваки успех у будућности - поручио је Милојевић.
(Моцарт Спорт)
Препоручујемо
БОКСИНГ ДЕЈ КЛАСИК НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед без капитена дочекује "свраке" која га редовно побеђују претходних година
ЈЕДИНИ меч Премијер лиге на Боксинг деј ове сезоне игра се на „Олд Трафорду“ где Манчестер јунајтед дочекује Њукасл (21.00). Историја је на страни "црвених ђавола“, али форма, кадровски проблеми и недавни међусобни дуели сугеришу да нас чека веома неизсвестан окршај.
26. 12. 2025. у 09:00
"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.
24. 12. 2025. у 19:50
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (1)