СНЕЖАНА БОРЈАН ПОБЕДИЛА КОРОНУ: Ево где је прво отишла по изласку из болнице (ФОТО)

СНЕЖАНА Борјан изненадила је све фотком коју је пре пар дана објавила из болничког кревета, а потом је објаснила и да је хоспитализована због коронавируса којим је заражена.

СНЕЖАНА БОРЈАН ПОБЕДИЛА КОРОНУ: Ево где је прво отишла по изласку из болнице (ФОТО)

фото: Инстаграм/Снежанафи

Она је у једној од објава на свом Инстаграму потврдила да је реч о коронавирусу, са којим се борио и њен супруг Милан Борјан.

Међутим, на сву срећу, Снежа је данас изашла из болнице и тим поводом се огласила на свом Инстаграм профилу.

Оно што је многима било симпатично јесте то да је прво посетила фризера, што говори о томе колико јој је нега битна у свакој ситуацији.

Фото: Инстаграм Принтскрин

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (1)

ЈАСНО СМО ОБАВЕСТИЛИ ФИФА! Иранци запретили да ће на Мундијалу напустити терен!