ОРЛИЋИ ПРОТИВ ТРИКОЛОРА: Храбро на Французе

НАЈТЕЖИ испит у досадашњем току квалификација за ЕП чека младу репрезентацију Србије. Изабраници Звонка Живковића (на слици) угостиће данас на стадиону у Хумској (18.30) младе Французе, лидера групе Х.

ОРЛИЋИ ПРОТИВ ТРИКОЛОРА: Храбро на Французе

фото: ФСС

Без обзира на то што су ослабљени неиграњем прве звезде тима Едуарда Камавинге из Реала, који је због повреде прескочио октобарски циклус квалификација, "петлови" су свакако фаворити против нашег тима, који је против Јерменије уписао прва три бода.

Пре гостовања у Јеревану, "орлићи" су изгубили од Украјине (0:1) и одиграли нерешено са Северном Македонијом (0:1), а сада храбро иду у нови изазов.

Занимљиво, последњи пут када је У21 селекција "галских петлова" долазила у Србију, за њу је наступао Килијан Мбапе, фудбалској јавности тада мало познат, а сада највреднији играч планете и суперзвезда ПСЖ. Мбапе је 2016. у Крагујевцу постигао и једини гол на сусрету против "орлића".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести

УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести

Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.

02. 06. 2026. у 20:42

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести