ДРАГОВИЋ: Видић и Рамос су једини са којима сам желео да се сликам, Салах се плашио да му не сломим ногу!
ФУДБАЛЕР Звезде и репрезентације Аустрије говорио је о својим почецима, а такође се присетио и периода у коме је играо са звездом Ливерпула Мохамедом Салахом.
FOTO: ФК Црвена звезда
Говорећи за аустријски портал "Спокс" присетио се периода када је 2011. године наступао за Базел, тада је његов тим избацио Манчестер јунајтед предвођен Немањом Видићем.
– Нажалост, нисам имао ту част да се ван терена упознам са Немањом Видићем. Играли смо 2011. године у Лиги шампиона против Манчестер Јунајтеда. Успели смо да их победимо и избацимо, и зато се нисам усудио да разговарам са њим. Плашио сам се да ми не откине главу. Видић и Сехио Рамос су били једина два играча са којима сам желео да се сликам – изјавио је Драговић.
Штопер Звезде дотакао се и периода у коме је садашња звезда Ливерпула Мохамед Салах био његов саиграч.
– Често смо заједно тренирали дуеле, увек се плашио да ћу му сломити ногу. Тако сам га спремио за услове у Премијер лиги. Одмах се видело да има брзни да надмаши свакога. Ипак, у то време имао је великих проблема да употреби своје могућности. Захваљујући великом раду, много се побољшао у том погледу. Салах је сјајна особа, чврсто стоји на земљи, доста подсећа на Давида Алабу – изјавио је Драговић.
Аустријски репрезентативац у редове Звезде стигао је овога лета из Бајер Леверкузена.
Фантастичним партијама брзо се наметнуо као један од најбољих играча Црвене звезде у последњих неколико сезона.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"
У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.
27. 03. 2026. у 07:00
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал
Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.
25. 03. 2026. у 20:06
ИРАН ПОСЛАО ЈАВНУ ПОРУКУ СРБИЈИ: "Ви и ми смо симбол отпора и пркоса - остаћемо јаки и уједињени"
"ОД БЕОГРАДА до Техерана, видљив је исти образац насиља и непоштовања међународног права и људских живота."
25. 03. 2026. у 20:54
Коментари (0)