КОРОНА "ДАВИ" ЗВЕЗДУ: Члан стручног штаба црвено-белих позитиван на Ковид

КОРОНА не престаје да задаје проблеме Црвеној звезди. После Милана Борјана, Александра Драговића, Милоша Дегенека и Александра Катаија појавио се нови случај Ковида у клубу.

КОРОНА ДАВИ ЗВЕЗДУ: Члан стручног штаба црвено-белих позитиван на Ковид

FOTO: M. Vukadinović

Један од помоћника у стручном штабу Дејана Станковића има срећом лакше симптоме, па преостаје само да прође период изолације, како би се вратио старим дужностима.

Када је играчки кадар у питању једини позитиван на Ковид-19 је Ришаиро Живковић. Остали су се вратили тренинзима и на располагању су тренеру црвено-белих.

Црвена звезда сутра од 15.55 гостује Колубари у Лазаревцу, док у четвртак 20. окторба од 18.45 гостује Мидтјиланду у трећем колу Лиге Европе.

БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда

 

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ