ХАЛАНД И ЛУКАКУ У НАПАДУ ЧЕЛСИЈА? Ево шта о томе каже Томас Тухел!
ЕРЛИНГ Халанд се повезује са бројним европским клубовима, а један од њих је и пребогати Челси.

Фото: EPA-EFE/RONALD WITTEK
Уместо њега, који је помињан као могуће појачање, дошао је Ромелу Лукаку, а обештећење је плаћено 115 милиона евра.
Добро је Лукаку почео, био доминантан, међутим уследио је у последњих шест мечева пад форме - није постигао ниједан гол.
Зато су новинари упитали Томаса Тухела о Ерлингу Халанду и његовом наводном ангажману. Немац није искључио могућност да до сарадње дође, односно да у тиму "плаваца" заигра тандем Халанд - Лукаку.
– Немам проблем да причам о томе. Не мислим да је његово ангажовање немогуће, али хајде да видимо шта ће се десити у наредним недељама, прокоментарисао је Тухел.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо

БОГАТСТВО ЗА СРБИНА! Није Влаховић, али вреди: Он од данас кошта 80 милиона евра (ВИДЕО)
19. 10. 2021. у 19:01

"ДАЈТЕ НАМ СРБИНА!" Најбогатији клуб света хитно хоће нашег фудбалера
18. 10. 2021. у 10:46

ЗАВРШЕН НЕСРЕЋНИ МЕЧ У ЊУКАСЛУ: Тотенхем победио, навијач у стабилном стању
17. 10. 2021. у 20:01

НЕМЦИ У ЧУДУ: Табела њихове групе после првог кола "стоји наопако" - изабраници Јулијана Нагелсмана су "фењераши"
НАКОН историјског изненађујућег пораза од Словачке у четвртак, Немачка је под притиском да одговори позитивним резултатом и приступом игри на утакмицу против Северне Ирске у Келну.
07. 09. 2025. у 07:45

СРБИЈА ПОСЛЕ СКАНДАЛА И ДРАМЕ ИСПАЛА СА ЕВРОБАСКЕТА! Сензација, Финска избацила "орлове" са Европског првенства!
Кошаркашка репрезентација Србије је елиминисана са Европског првенства, а пласман међу осам најбољих екипа Евробаскета 2025 онемогућио је пораз од Финске. Коначан резултат, 86:92, епилог је бурних дешавања, на моменте и скандалозних. Ипак, нема се шта замерити самим победницима - они су мушки, борбенијом и, пре свега, концентрисанијом игром, уз невероватан број офанивних скокова против више екипе - избацили главног фаворита за злато. Истина, проблеми с којима су се наши суочили (повреде капитена Богдановића, па Тристана Вукчевића, који није играо овога пута, а усред меча и пех Добрића, те наступ ровитог Аврамовића) нису били мали, али мало ко је очекивао да ће екипа из земље кошарке - испасти са Евробаскета већ у осмини финала, и то од супарника који се никако не сврстава у кошаркашке суперсиле. То се и догодило.
06. 09. 2025. у 22:50 >> 22:50

НЕМАЧКА ВОЈСКА СЕ СПРЕМА ЗА РАТ: "Морало би да се рачуна са 500 до 600 мртвих на дан"
НОВЕ тензије у Европи и растућа руска претња, Путинов рат против Украјине - о чему немачки медији свакодневно извештавају - утичу на многа подручја.
07. 09. 2025. у 20:17
Коментари (0)