ФАНСТАТИЧНИ ДАКА УТИШАО МОСКВУ: Лестер после преокрета савладао Спартак

Новости онлине

20. 10. 2021. у 18:59

ТРЕЋЕ коло Лиге Европе отворено је утакмицом у Моксви, у којој је Лестер победио Спартак са 4:3, уз фантастичну партију Патсона Даке.

Сјајни нападач из Замбије је постигао сва четири поготка за свој тим и тако показао Брендану Роџерсу да озбиљно може да рачуна на њега.

Ипак, прво полувреме припало је домаћину који је после 45 минута игре имао предност од 2:1. Стрелци за московске црвено-беле били су Александар Соболев и Џордан Ларсон.

Гости нису желели да се предају и фантастично су отворили други део сусрета. После свега девет минута успели су да преокрену резултат.

Дака је у 79. минуту повећао предност на 4:2, а Соболев је у 86. минуту смањио предност. Спартак до краја утакмице није успео да избегне пораз.

Лестер је овим тријумом престигао на табели вечерашњег ривала. Енглески клуб је на другој позицији са четири бода, тим из главног града Русије је трећи са једним мање.

БОНУС ВИДЕО: ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ШЕТАЧЕ: Новак у друштву супруге и деце возио бицикл поред београдске Бетон хале

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са великом залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45

ШТА ЋЕ РЕЋИ НОВАК ЂОКОВИЋ КАД ИХ ВИДИ? Овако су аустралијски пливачи дошли у Париз на Олимпијске игре (ВИДЕО)

Пливачка репрезентација Аустралије стигла је у Париз, како би се адаптирала и на временску зону и климатске услове пред почетак Олимпијских игара, а тај долазак - многима је привукао пажњу.

15. 07. 2024. у 15:44