ЗВЕЗДАШИ ЈЕДВА ЧЕКАЈУ ДА ИМ ВИДЕ ЛЕЂА: Навијачи бесни након ремија

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде одиграли су 1:1 на гостовању у Данској против Мидтјиланда у трећем колу групне фазе Лиге Европе.

ЗВЕЗДАШИ ЈЕДВА ЧЕКАЈУ ДА ИМ ВИДЕ ЛЕЂА:  Навијачи бесни након ремија

ФОТО: ФК Црвена звезда

Навијачи Звезде су незадовољни игром црвено-белих, замерају дефанзивну игру после гола, посебно су апострофирали двојицу фудбалера као "кривце", што су јасно изнели на друштвеним мрежама:

БОНУС ВИДЕО 

 

ПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Климатске промене су одговорност свих актера друштва