ЗВЕЗДА ОСТВАРИЛА РЕКОРДАН ПЛАСМАН НА УЕФА ЛИСТИ: Црвено-бели доживели скок, оставили иза себе велики Милан
ЦРВЕНА звезда наставила је да поправља клупски коефицијент на УЕФА ранг-листи.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Црвено-бели су након ремија у Данској са Мидтјиландом (1:1) дошли до рекордне 39. позиције и имају 36.000 бодова. Ово је податак за похвалу, посебно ако се зна да клуб из Љутице Богдана од 2004. године па све до 2018. године није био међу 100 екипа УЕФА.
Шампион Србије је иза себе оставио Јанг Бојс, Милан, Ренџерс, Брагу, Локомотиву, Бешикташ, ЦСКА, Копенхаген, Марсеј...
Звезда сада јури Олимпијакос (37.000 бодова). Испред су и Франкфурт (38.000), Клуб Бриж (38.500), Валенсија (40.000) и Динамо Загреб (43.500).
Партизан је након пораза од Гента (0:1) доживео благи пад и заузима високу 61. позицију (21.500).
БОНУС ВИДЕО: Навијачи Звезде у Данској
(Мондо спорт)
Препоручујемо
КОШАРКА ВИШЕ НЕЋЕ БИТИ ИСТА: Тектонски поремећаји у кошарци - ФИБА и НБА гасе Евролигу?!
21. 10. 2021. у 21:11
ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: "Жута подморница" зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај
НА стадиону „Серамика“, популарном Мадригалу, у недељу поподне биће одигран један од најзанимљивијих мечева кола у Ла лиги, где ће водећа Барселона гостовати трећепласираном Виљареалу.
21. 12. 2025. у 09:04
СРБИЈА И АЛБАНИЈА ОДЛУЧУЈУ - ИДЕ ЛИ СРБИЈА НА ОЛИМПИЈАДУ? Тако је решено на светском нивоу...
Најновије вести из фудбала су више него занимљиве.
17. 12. 2025. у 15:11
Објављени ИНТИМНИ кадрови Меланије Трамп из КУПАТИЛА - и то ЗЛАТНОГ! Доналд је питао да ли је видела, она му одговорила (ВИДЕО)
МЕЛАНИЈА је беспрекорно стилизована – шешири, штикле, фризура – све је у складу са њеним хладним и контролисаним имиџом
19. 12. 2025. у 19:01
Коментари (0)