КРСТАЈИЋ ЗА "НОВОСТИ" О МЕДИЈСКИМ НАTПИСИМА: "Такве информације могу само из клуба да изађу"
СРПСКУ јавност је у претходним данима помало затекла информација да је фудбалски клуб ТСЦ сменио Младена Крстајића.

ФОТО: ФСС
Бивши селектор Србије је наводно смењен због лоших резултата, иако је ТСЦ од могућих 36 освојио 20 бодова, док његов клуб заузима четврту позицију са два бода мање на табели од трећепласираног Чукаричког.
- Не бих да се много осврћем на раскид сарадње са клубом, то је одлука управног одбора. Погодило ме је да неке ствари које смо причали, а везано за уговор излазе у јавност. Када сам потписивао уговор ја услове нисам постављао. У ТСЦ сам дошао јер клуб има услове за рад. Прихватио сам исте услове које је имао Золтан Сабо, а знају сви са које сам позиције дошао у клуб, био сам селектор Србије и нисам током преговора постављао никакве услове, почео је разговор за "Новости" Младен Крстајић.
У српским медијима данас су се појавиле информације да је клуб доскорашњем тренеру понудио исплату три плате, "док он потражује да му због превременог раскида уговора клуб исплати преосталих 20 плата, односно 110.000 евра".

ФОТО: ЕПА
- Информације које сада излазе у јавност без сумње долазе из клуба, то су чињенице које су могле да дођу само од људи из ТСЦ-а. Нико други није могао са тим информацијама да изађе у јавност. Када си шмекер, назовеш, кажеш "хајде да попричамо и договоримо се". Нисмо мешетари, ми смо људи од струке, не може нико да блати тренере и да мисли да ћемо се продати за три плате, рекао је у даху Крстајић и додао:
- Ја од клуба не потражујем ништа, то је ставка из уговора. Господо, ја нисам правио уговор који сте ми понудили, ви сте. Ја сам у Немачкој живео девет година. Тамо је немогуће да информације које спадају под "пословну тајну" излазе у јавност. Хвала Богу и Србија је правна држава, сешћемо на суд, па нека јавност сазна ко је крив, а ко у праву. Нико ме из ТСЦ није позвао како бисмо нашли заједнички језик. Вероватно је неко хтео да науди мени и клубу, а ко год је то, не види ни метар испред носа, рекао је Младен Крстајић у разговору за "Вечерње Новости".

FOTO: M. Vukadinović
Крстајић је тренерски посао почео као помоћник Славољубу Муслину у репрезентацији Србије, а потом је водио "орлове" на Светском првенству у Русији, па у Лиги нација и квалификацијама за Европско првенство.
У ТСЦ је дошао децембра 2020. уместо изненадана преминулог Золтана Саба. Прошлу сезону екипа је завршила на петом месту, што није било довољно за поновни излазак на међународну сцену.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо

"НИКОЛА, ШТА ТИ БИ?!" Амери не могу да верују шта је Јокић обукао (ВИДЕО)
23. 10. 2021. у 13:30

НОЋНА МОРА ЗА ОСТРВЉАНЕ: Још један Србин стиже у Премијер лигу, и то хитно? (ВИДЕО)
23. 10. 2021. у 15:01

ЦРНИ ДАН ЗА АТЛЕТИКУ: Изрешетан чувени спринтер и то насред улице
23. 10. 2021. у 15:42

НЕМЦИ У ЧУДУ: Табела њихове групе после првог кола "стоји наопако" - изабраници Јулијана Нагелсмана су "фењераши"
НАКОН историјског изненађујућег пораза од Словачке у четвртак, Немачка је под притиском да одговори позитивним резултатом и приступом игри на утакмицу против Северне Ирске у Келну.
07. 09. 2025. у 07:45

СРБИЈА ПОСЛЕ СКАНДАЛА И ДРАМЕ ИСПАЛА СА ЕВРОБАСКЕТА! Сензација, Финска избацила "орлове" са Европског првенства!
Кошаркашка репрезентација Србије је елиминисана са Европског првенства, а пласман међу осам најбољих екипа Евробаскета 2025 онемогућио је пораз од Финске. Коначан резултат, 86:92, епилог је бурних дешавања, на моменте и скандалозних. Ипак, нема се шта замерити самим победницима - они су мушки, борбенијом и, пре свега, концентрисанијом игром, уз невероватан број офанивних скокова против више екипе - избацили главног фаворита за злато. Истина, проблеми с којима су се наши суочили (повреде капитена Богдановића, па Тристана Вукчевића, који није играо овога пута, а усред меча и пех Добрића, те наступ ровитог Аврамовића) нису били мали, али мало ко је очекивао да ће екипа из земље кошарке - испасти са Евробаскета већ у осмини финала, и то од супарника који се никако не сврстава у кошаркашке суперсиле. То се и догодило.
06. 09. 2025. у 22:50 >> 22:50

ГЛУМИЦА И РАНИЈЕ ИМАЛА ПРОБЛЕМА СА ЗАКОНОМ? Бурне реакције Русије на хапшење Биковићеве бивше, захтева се СТРОГА казна
ЛЕПОТИЦА из Санкт Петербурга, која се прославила драмом "Лед", за око нам је запела захваљујући романси са партнером из поменутог филма, популарним српским глумцем који је и у Русији изградио завидну каријеру.
06. 09. 2025. у 11:32
Коментари (0)