ПРОСТИТУТКА ОПЉАЧКАЛА ЗВЕЗДУ ФУДБАЛА: Бизарна пријава играча који зарађује право богатство
ФУДБАЛ је, неретко, занимљив и због оног што се дешава ван терена.
FOTO: Depositphotos
Након што су француски медији овог преподнева јавили да је "неименови играч Пари Сен Жермена опљчакан од стране проститутке", постало је познато и о коме се ради.
Андер Ерера, члан ПСЖ-а, пријавио је полицији несвакидашњи инцидент, који се десио у уторак увече у једном шумарку у западном делу Париза.
Како "Паризијен" преноси тврдњу "Поана", Ерера је овако пријавио бизарну пљачку:
Возио је аутомобил и, у једном тренутку, стао када се на семафору упалило црвено светло. Тада је у његова кола упала проститутка "и држала нешто у руци", за шта је "веровао да је оружје".
Узела му је новчаник и мобилни телефон који су "јасно били видљиви на месту сувозача", а рекла да ће му телефон вратити ако је одвезе на одређено место.
- Морао сам то и да урадим, изјавио је у полицији, где је истакао да је "за све крива тренутно покварена централна брава његовог возила", која је проститутки и омогућила да уђе у кола.
Полицији је је пријавио крађу 200 евра, што је за њега ситница јер недељно зарађује око 160.000 евра играјући за Пари Сен Жермен.
Препоручујемо
НОВАК ПОТПУНО ЗАТЕЧЕН: Ђоковић стигао у Кан, а када су га тамо спазили... (ВИДЕО)
27. 10. 2021. у 15:59
ОВО НИКО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Никола Јокић се повредио, а реакција навијача Јуте... (ВИДЕО)
27. 10. 2021. у 15:28
ОДБРАНА ТИТУЛЕ СВЕ ТЕЖА: Црвена звезда доживела историјски пораз
27. 10. 2021. у 15:30 >> 18:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СУСРЕТ РАЊЕНИХ ОРЛОВА: У дуелу мундијалских губитника ослабљена Нигерија гостује Пољској
Пољска и Нигерија одиграће пријатељску утакмицу у Варшави на стадиону ПГЕ Народови.
03. 06. 2026. у 07:30
УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести
Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.
02. 06. 2026. у 20:42
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)