НАВИЈАЧИ ФУЛАМА ОДУШЕВЉЕНИ СРБИНОМ: Митровић је прерастао ову лигу, поклоните му се

Часлав Вуковић

30. 10. 2021. у 17:08

НАВИЈАЧИ Фулама не могу да сакрију одушевљење због партија које пружа Александар Митровић ове сезоне.

НАВИЈАЧИ ФУЛАМА ОДУШЕВЉЕНИ СРБИНОМ: Митровић је прерастао ову лигу, поклоните му се

Фото: ЕПА

Српски репрезентативац је у победи "котиџера" над ВБА (3:0) постигао хет-трик и тако наставио да "терорише" голмане у Чемпионшипу.

Сјајни нападач је тако дошао до бројке од 18 голова у првенству. Треба рећи да је на последње четири утакмице чак седам пута тресао противничке мреже.

Навијачи клуба са "Крејвен Котиџа" истичу да је "прерастао ову лигу" и да је већ сада најбољи играч Чемпионшипа.

- Поклоните се - написао је један од њих испод фотографије Митровића са краљевском круном на глави.

- Шампионат је тако досадан са њим - рекао је други.

- Митровић је прерастао шампионат! Предобар за ову лигу - гласи коментар трећег навијача Фулама.

Србин ће голгетерску серију пробати да настави већ 3. новембра када екипа из Лоднона гостуе Блекбурну.

БОНУС ВИДЕО: ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ШЕТАЧЕ: Новак у друштву супруге и деце возио бицикл поред београдске Бетон хале

 

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска урадила

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска урадила

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.

13. 05. 2025. у 18:15

ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА? Јованино питање изазвало смех у студију: Како да се носе с толиком проблемима...

"ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА?" Јованино питање изазвало смех у студију: "Како да се носе с толиком проблемима..."

ВОДИТЕЉКА Јована Јоксимовић у јутарњем програму на телевизији К1 дотакла се теме Емануела Макрона и спорне ситуације са марамицом и сумњом о употреби опијата, која се проширила друштвеним мрежама.

13. 05. 2025. у 16:57

Коментари (0)

ХОДАО САМ ПО ЖИЦИ: Петоструки олимпијски шампион проговорио о зависности од наркотика