ЗВЕЗДИ БИ САДА БИО ЗЛАТА ВРЕДАН: Милуновић решета мреже у Турској, донео бод Аланији!
ЦРВЕНА звезда ове сезоне не блиста испред противничких голова на моменте, тим који је прошле сезоне био убитачан из прекида, ове тек спорадично затресе мрежу из истих, а "кривац" за то је Немања Милуновић који сада одушевљава навијаче у Турској.
Немања Милуновић фото: М.В.
Аланија се бори за титулу у Турској, а против Гецетепеа је његов гол донео је бод тиму са турског приморја.
Губио је домаћи састав све до 89. минута. Ипак, све је почело идеално, прво је Давидсон у 3. минуту затресао мрежу, а онда су гости шокирали ривала. Тијанић је постигао изједначујући, а Луренсио гол за преокрет.
"Бод спаса" донео је Милуновић у 89. минуту. Оно што је радио у Звезди демонстрирао је у овој ситуацији. Ханфран је одлично извео корнер, а Чачанин је дошао до првенца у дресу турског тима.
Домаћин се бодом попео на треће место, а да је тријумфовао био би други тим на табели. Испред Алање су Трабзон и Хатај.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
ЈОКИЋ ПОНОВО ОДУШЕВИО ПЛАНЕТУ: Српски кошаркаш пружио још једну бруталну партију (ВИДЕО)
31. 10. 2021. у 07:28
ПОСЛЕ 20 ДУГИХ ГОДИНА: Бетис има све у својим рукама и налази се надомак пласмана у Лигу шампиона
АНДАЛУЖАНИ самоуверено држе пето место које води у Лигу шампиона, а прилику да се још више приближе европској елити имаће вечерас на "Картухи" где ће од 20 часова угостити Елче.
12. 05. 2026. у 07:40
И ЧУВЕНИ "ГРОБАРИ" ДОШЛИ НА КОМЕМОРАЦИЈУ ВЛАДИМИРА ЦВЕТКОВИЋА: Какве сцене на Маракани... (ФОТО/ВИДЕО)
Чињеница да је умро Владимир Цветковић, легенда и кошаркашког и фудбалског клуба Црвена звезда, окупила је данас на Маракани не само оне којима су црвено-бели у срцу, већ и црно-бели, јер је донедавно мало ко е знао да је чувени "Цвеле" својевремено био и "спасилац" ФК Партизан.
12. 05. 2026. у 12:20
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)