ПОРАЗ ОД МИДТЈИЛАНДА ЗАКОМПЛИКОВАО: Лудогорец мора да падне, одлука у Браги
КАО да се све уротило против Црвене звезде у мечу са Мидтјиландом.

ФОТО:
После искључења Дегенека већ у 12. минуту, па затим несрећно примљеног гола и пропуштене шансе Драговића у самом финишу, чини се да је пораз био суђен црвено-белима.
Са њим се закомпликовала ситуација у групи Б, Звезда је склизнула на друго место и сада ће у преостала два кола морати жестоко да се бори за свој европски статус. У петом колу, 25. новембра, Звезда дочекује Лугогорец, док ће у последњој, шестој рунди, 9. децембра гостовати Браги.
Као што је познато, првак директно иде у осмину финала Лиге Европе, другопласирани у шеснаестину, а треће, утешно, место гарантује наставак такмичења у Лиги конференција.
Само последњи испада и по тренутном стању, мале су шансе да Лудогорец не задржи "фењер". Баш против отписаних Бугара, Звезда има прилику да осигура друго место, а онда у одлучујућем мечу нападне Брагу и лидерску позицију. Бројне комбинације су сада у игри, после тријумфа у Београду и Мидтјиланд тражи своју шансу.
Прво као домаћин Португалцима, затим гостује Лудогорецу. За Звезду је најважније да и даље своју судбину држи у рукама.
Препоручујемо

НИЈЕ ИМ ТО ТРЕБАЛО: Пред меч у Београду честитали загребачким Бед блу бојсима (ФОТО)
05. 11. 2021. у 13:56

СКАНДАЛ ЧУВЕНОГ МЕДИЈА: Новак Ђоковић жртва бизарне оптужбе за "сарадњу са терористима"
05. 11. 2021. у 14:56

ПАРТИЗАН ТРАЖИ ПРАВДУ И ПРОЛАЗ: "Парни ваљак" вечерас спрема сензацију усред Единбурга
ФУДБАЛЕРИ Партизана ће вечерас покушати да ураде "немогуће" и надокнаде два гола заостатка против Хибернијана на "Истер роуду" у реванш утакмици трећег кола квалификација за Лигу конференција.
14. 08. 2025. у 07:20

ЦРНОГОРЦИ У ШОКУ: Помислили за колону аутобуса да је стигла велика међународна ватрогасна помоћ, а оно...
Најновије вести из Црне Горе, а које се тичу великих пожара због који је и Србија послала помоћ не би ли се ватрена стихија обуздала, изненадиле су цео Балкан. На моменат и насмејале због једне погрешне процене.
14. 08. 2025. у 17:22

СРБИН ЧУВАО КЛИНТОНА: Бивши председник остао затечен - после свађе сазнао Ајкулино порекло: "Осећао сам да ми не може ништа" (ФОТО)
ЧОВЕК који је чувао Мадону, принца Харија, Бијонсе и Наоми Кембел потиче из старе београдске породице.
14. 08. 2025. у 07:43
Коментари (0)