ПИКСИ ОБЈАВИО ЈОШ ЛОШИХ ВЕСТИ: Србија без још једног аса у Португалији (ВИДЕО)

Оља Мркић

10. 11. 2021. у 15:14

СЕЛЕКТОР фудбалске репрезентације Србије Драган Стојковић Пикси одржава конференцију за медије у Старој Пазови, на којој је између осталог рекао да ће "орлови" у Португалији бити ослабљени и за Филипа Ђуричића.

ПИКСИ ОБЈАВИО ЈОШ ЛОШИХ ВЕСТИ: Србија без још једног аса у Португалији (ВИДЕО)

Foto: Tanjug

Одраније је познато да селектор неће моћи да рачуна на Дарка Лазовића, а сада му се, нажалост, придружио и Ђуричић.

- Морам да потврдим да су они јуче напустили камп и вратили се у своје клубове. Ради се о повредама које не могу да се санирају до недеље и заиста ми је жао што неће бити са нама - рекао је селектор Стојковић на конференцији за медије у Старој Пазови.

БОНУС ВИДЕО: Ови асови постају слободни, фудбал више неће бити исти

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИЈА РАСПАМЕТИЛА РУСИЈУ! Најновији потез Србије завршио на насловним странама у Русији! Братска подршка кад је најтеже!

СРБИЈА РАСПАМЕТИЛА РУСИЈУ! Најновији потез Србије завршио на насловним странама у Русији! Братска подршка кад је најтеже!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу у тренутку када Руси сумирају помешане утиске о спектаклу званом "Зимске олимпијске игре Милано - Кортина 2026", и то због све ружнијих дешавања везаним за Параолимпијске игре које на истом месту следе.

21. 02. 2026. у 20:00

КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ! Трамп поздравио и госте којих није било у сали

"КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ!" Трамп поздравио и госте којих није било у сали

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп основао је Одбор за мир, али је већ на оснивачком састанку "Одбора за мир" запретио ратом. Претњу из говора поновио је и у авиону за Џорџију. Озбиљност показује и премештање носача авиона у источно Средоземље.

21. 02. 2026. у 09:40

Коментари (1)

ВЕЛИКА ДЕЛА НА СЦЕНИ ХУМАНОСТИ: „Мој први пут“ и „Јазавац пред судом“ у Фондацији Mozzart