"АЈ, ПА, ПУКНИ ЗОРО!" У свлачионици Србије велико славље због пласмана на Светско првенство

Дарко Николић
Дарко Николић

14. 11. 2021. у 23:04

СРБИЈА је у Лисабону победила Португалију, гол одлуке за пласман на Светско првенство постигао је Александар Митровић у 90. минуту, па и не чуди велико славље које је уследило у свлачионици.

АЈ, ПА, ПУКНИ ЗОРО! У свлачионици Србије велико славље због пласмана на Светско првенство

Душан Влаховић

Србија је после преокрета изборила директан пласман на Мундијал, а по окончању меча у Лисабону играчи наше националне селекције су - запевали.

У свлачионици су скандирали "Идемо у Катар, идемо у Катар!", а онда је неко од њих пустио песму "Пукни зоро".

 

И, уз стихове, "Ај, па... пукни зоро, стару мајку пробуди - па да види ко јој долази" славио се историјски пласман на Светско првенство.

 


БОНУС ВИДЕО Новак Ђоковић пева "Пукни зоро" - снимак о коме прича Србија

 

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!

СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!

ФУДБАЛСКИ спектакл какав приличи финалу, а не групној фази Лиге шампиона, очекује нас вечерас на "Монжуику" где ће Барселона од 21.00 угостити актуелног првака Европе, екипу Париз Сен Жермена.

01. 10. 2025. у 07:30

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.

30. 09. 2025. у 12:50

Коментари (0)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про