ТЕРЗИЋ ЗАКОПАО "РАТНЕ СЕКИРЕ": Какве речи на Пиксијев рачун
БИЛО је у претходном периоду доста буре на релацији ФСС и ФК Црвена звезда.
ФОТО: Архива Новости
Пало је и тешких речи, први човек црвено-белих Звездан Терзић је ударио и на селектора Србије Драгана Стојковића Пиксија.
Мало је фалило да све ескалира у сукоб огромних размера, али сензационалан успех у Португалији је унео мир у српско двориште.
Терзић је џентлменски пружио руку помирења Пиксију и послао честитку "орловима" за моћно издање у Лисабону.
- Све честитке играчима и стручном штабу наше репрезентације. Велика победа у најважнијем тренутку, показали су квалитет и карактер. Посебне честитке селектору Стојковићу. Од почетка квалификација је био пун самопоуздања, веровао је у успех и то је пренео на играче. У одлучујућем мечу је тактички и психолошки перфектно спремио играче, "појели" смо Португалце. Још једном, све честитке и играчима и селектору. Пласирали смо се на СП у великом стилу, ово много значи за српски фудбал- поручио је Звездан Терзић.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СИЈАЋЕ "СРБИЈА" У СУРЧИНУ: Цена пројекта је 257 милиона евра, налазиће се пет километара од аеродрома "Никола Тесла"
18. 10. 2021. у 20:24 >> 07:43
ПОСЛЕ 20 ДУГИХ ГОДИНА: Бетис има све у својим рукама и налази се надомак пласмана у Лигу шампиона
АНДАЛУЖАНИ самоуверено држе пето место које води у Лигу шампиона, а прилику да се још више приближе европској елити имаће вечерас на "Картухи" где ће од 20 часова угостити Елче.
12. 05. 2026. у 07:40
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Немачка управо урадила!
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
13. 05. 2026. у 12:15
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)