ДУШАН ТАДИЋ: Надам се да ћу тешити и Месија у Катару!
НА дочеку фудбалера Србије окупио се велики број навијача и новинара
ФОТО: П-С.
Капитен Србије Душан Тадић након меча стао је пред новинаре. Играч Ајакса похвалио је селектора Стојковића.
- Круцијалан је био селектор, као и стручни штаб. Задовољство је видети бивше играче уз нас. То значи, види се утицај селектора, рекао је Тадић на шта је Стојковић добацио да капитен "мора да га хвали", што је изазвало осмехе новинара и играча.
Додао је Тадић да Србија може против сваког противника.
- Небитно је против кога играмо, против сваког доминирамо. Превише смо пре размишљали о другима, сада мислимо о себи, не занима нас ко је противник, зато је и пала велика екипа.
На констатацију новинара да се нада да ће тешити и Месија као Роналда у Лисабону, одговорио је:
- Лепо би било да утешим и Месија уз осмех је рекао Душан Тадић.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
ПРЕДСЕДНИК ИСПУНИО ОБЕЋАЊЕ: Фудбалерима Србије уплаћена премија од милион евра
15. 11. 2021. у 14:21
УЗ ВРАТОЛОМИЈЕ ДО ТРИЈУМФА Неиспавани Новак преокретом кренуо по место у историји!
15. 11. 2021. у 13:26 >> 14:08
ХРВАТИ У ДЕЛИРИЈУМУ ЗБОГ СРБИЈЕ: "Орлови" су велесила попут Француске и Шпаније
15. 11. 2021. у 11:57
СТОЈКОВИЋ ОТКРИО - "МНОГИ БИ ЗАМЕРИЛИ, НЕ И ОН" Овако је Митровића убедио да почне са клупе! (ВИДЕО)
15. 11. 2021. у 17:06 >> 17:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОБАЛА СЛОНОВАЧЕ НИЈЕ МАЧЈИ КАШАЉ: Дешан одмара европске прваке у једној од последњих провера пред старт Мундијала
ФРАНЦУСКА започиње завршне припреме за Светско првенство у четвртак увече, када ће на стадиону „Божуар” у Нанту угостити селекцију Обале Слоноваче.
04. 06. 2026. у 10:28
И ПОЛИЦАЈЦИ ЗАПАЊЕНИ: Невероватно шта су запленили
Понекад су и припадници полиције затечени оним што пронађу.
04. 06. 2026. у 16:24
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)