ПИКСИ ИМА САМО ЈЕДАН САН: "Ова екипа нема лимита"

СЕЛЕКТОР Србије био је у свом елементу након слетања из Лисабона.

ПИКСИ ИМА САМО ЈЕДАН САН: Ова екипа нема лимита

ФОТО: П-С.

Драган Стојковић Пикси био је фантастично расположен на аеродрому "Никола Тесла" где је велики број навијача и новинара дочекао фудбалску селекцију наше земље. 

- Све што је урађено је заслужено и Србија има право да слави - поручио је Пикси.

Након што га је неко од присутних новинара упитао "О чему сада сањате?" уследио је духовит одговор селектора.

- Да одем кући - одговорио је Пикси, а затим се и надовезао на те речи.

- Превише је било и притска и свега, и резултата и игре, али најважније је да смо представили земљу на најлепши начин, то је најважније. Мислим да ова екипа нема лимита, пред њима је лепа будућност - закључио је селектор.

БОНУС ВИДЕО 

 

ПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

ВУК (13) СВИРА, А РОБОТИ ИГРАЈУ МОРАВАЦ: Припреме за скуп Србија једна породица