ПАУНОВИЋ СЕ ОВОМЕ НИЈЕ НАДАО: Рединг кажњен због кршења финансијског фер-плеја

Часлав Вуковић

17. 11. 2021. у 19:14

СРПСКИ фудбалски стручњак и тренер Рединга, Вељко Пауновић сусрео се са ситуацијом коју није очекивао.

ПАУНОВИЋ СЕ ОВОМЕ НИЈЕ НАДАО: Рединг кажњен због кршења финансијског фер-плеја

ФОТО: ЕПА

Наиме, екипи коју он предводи са клупе одузето је шест бодова због кршења финансијског фер-плеја. Иначе, Рединг се после 17. кола налази на 16. месту на табели Чемпионшипа са 22 бода.

Са ових шест бодова мање биће на четири више од Хала који је први испод црте. Сада је јасно да Пауновића очекује тежак задатак.

Ту није креј мукама. Рединг је добио и условно одузетих шест бодова, који ће се активирати ако пропуст понове у наредном периоду. Одлука је, иначе, донета у споразуму са плаво-белима, тако да су они прихватили ову меру и неће се на њу жалити.

Фудбалски савез Енглеске донео је ову одлуку због тога што је екипа прешла лимит колико новца сме да потроши.

БОНУС ВИДЕО: НОЛЕ У ТРАНСУ: Овако слави победу Орлова

 

(Моззартспорт)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Орлови изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.

13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40

Коментари (0)

МИ СМО УСПАВАНИ ДИВ, ДРУГО МЕСТО НА ТАБЕЛИ НИЈЕ ОПЦИЈА! Прво обраћање новог тренера Партизана од кад је стигао у клуб