ПОДЕЛА БОДОВА У НОВОМ ПАЗАРУ: Чукарички у финишу утакмице избегао пораз

Танјуг

18. 11. 2021. у 18:16

ФУДБАЛЕРИ Новог Пазара и Чукаричког ремизирали су данас 2:2 у заосталом мечу другог кола Суперлиге Србије.

Стрелци за домаћине били су Алмир Аганспахић у 30. из пенала и Немања Младеновић у другом минуту надокнаде првог полувремена.

Голове за екипу са Бановог брда постигли Миладин Стевановић у 36. и Асмир Кајевић у 82. минуту који је био прецизан са беле тачке..

Два тима поново се састају у понедељак, али овога пута у Београду, у редовном 17. колу Суперлиге.

БОНУС ВИДЕО: Досад невиђене сцене славља Орлова после гола Митровића у Лисабону

ЛАК ПОСАО ЗА ЏЕЛАТА ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ И ПАРТИЗАНА: Луда шума је прошле седмице показала да је квалитетнији тим од грузијског првака

ЛАК ПОСАО ЗА "ЏЕЛАТА" ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ И ПАРТИЗАНА: "Луда шума" је прошле седмице показала да је квалитетнији тим од грузијског првака

ЛУДОГОРЕЦ са залихом од два гола долази на ноге Динаму Батумију на "Адјарбет арену" у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона (19.00).

17. 07. 2024. у 07:30

РУСИЈА У ЕУФОРИЈИ, АМЕРИ ОСТАЈУ БЕЗ ОЛИМПИЈСКИХ ИГАРА?! Американци увели закон да наштете Русима, а сада се им се обија о главу!

Олимпијске игре 2028. године треба да се одрже у Лос Анђелесу. А можда и неће, ако се Американцима одузме организација тог спектакла због закона који су сами увели.

17. 07. 2024. у 15:21