ЗВЕЗДА НЕ РАЧУНА НА ЈОШ ЈЕДНОГ ИГРАЧА: Црвени картон га је скупо коштао
МИЛОШ Дегенек и Александар Драговић. Тандем који је требало да закључа све прилазе голу Милана Борјана, ако се гледа по фудбалским квалитетима.
Фото: М.Вукадиновић
Србин са аустријским пасошем је показао класу и потврдио да бољи дефанзивац у последње време није стигао на Маракану, али Србин са аустралијским пасошем је дефинитивно подбацио.
Од повратка у Звезду није то онај Дегенек какав је отишао у Азији, никако да Милош врати стару форму. Било је доста киксева, па ситних сукоба на почетку сезоне, али све се то превазишло и репрезентативац Аустралије је заузео своје место поред Драговића.
Није било сјајно, а црвени картон против Митјиланда као да је била кап која је прелила чашу. Од тада Дегенек је био на клупи против Вождовца и Спартака, а "Спортски журнал" преноси да му се управо због раног картона против Данаца погоршао статус у екипи.
Изневерио је поверење Дејана Станковића, тако да му је статус сличан ономе са почетка сезоне.
Због тога се чини да би на зиму могло да дође до дефинитивног растанка Дегенека и Црвене звезде, пошто на "Маракани" имају другачије планове за штоперски тандем.
Тренутно предност има млади Страхиња Ераковић, а све више се спомиње и Данило Арболеда из Шерифа.
У питању је колумбијски штопер који се ове сезоне показао фантастично у Лиги шампиона, осетила је то и Звезда на својој кожи, а од јануара ће бити слободан играч и са њим ће моћи да се преговара.
Дегенек има уговор до 2023. године у Звезди, а засада није познато да ли постоје понуде из иностранства за њега. Једно је сигурно, црвено-бели би да се "отарасе" Милоша, а ни њему се не седи на клупи у Београду. Разлаз је неминован.
Препоручујемо
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!
Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.
15. 04. 2026. у 07:15
Вратила му се! Ана Ивановић се у јулу развела од Бастијана Швајнштајгера, а данас... (ФОТО)
"Ана Ивановић и Бастијан Швајнштајгер су се развели". Тако су јављали многи светски медији, након почетне информације у немачком Билду како славни спортски пар више не живи заједно. Потом се чинило да ствари нису тако црне између њих двоје, али... Заправо, баш јесу. Сада свако од њих живи свој живот - и, изгледа, уживају. Толико да се Ана вратила старој љубави.
20. 04. 2026. у 12:16
Колику пензију има Ангела Меркел? Бројка ће вас изненадити! А то није крај - једна ствар донела јој богатство
АНГЕЛА Меркел у пензији живи боље него икад!
20. 04. 2026. у 12:46
Коментари (0)