СРПСКИ БЕКАМ: Овакав гол се не виђа често, а данас је пао у Србији (ВИДЕО)
КАКАВ ГОЛ у војвођанском дербију Супер лиге Србије! Фудбалер Спартака Немања Николић истакао је кандидатуру за награду Пушкаш за најлепши гол године, пошто је голмана Војводине Симића савладао - са центра.
FOTO: M. Vukadinović
Некадашњи центарфор Партизана, који је једну полусезону одиграо и на позајмици у Војводини, искористио је несмотреност високо постављене одбране домаћих и матирао голмана Симића.
Асистент је био дефанзивац лала Топић који је Николићи практично додао лопту. Из прве је шутирао са пола терена и у стилу Дејвида Бекама против Вимблдона постигао гол којим је Спартак повео са 2:0 на гостовању у Новом Саду.
Занимљиво је да су Суботичани и до првог гола стигли после грешке одбране, а стрелац је био Бјеловић.
Војводина је у другом делу заиграла боље и стигла до изједначења преко Човића и Симића, али гости ипак иду у Суботицу са целим пленом, пошто им је победу донео играч домаћих Максимовић, аутоголом у трећем минуту надокнаде времена за 2:3.
БОНУС ВИДЕО: Слободни асови - трансфери ових играча би од јануара могли да промене фудбал
Препоручујемо
АУ, КАКАВ УВОД У МУНДИЈАЛ! Србија против Албанаца, Босанаца и великих дужника?
14. 12. 2021. у 16:24
КАД ВИДИ ЈОКИЋА "НИЈЕ МУ ДОБРО": Најбољи дефанзивац лиге нема одговор за троструког МВП-а
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Минесоте и Денвера који се састају у "Таргет центру" два сата после поноћи.
15. 11. 2025. у 13:00
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца
Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.
13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (1)