ВЛАХОВИЋ СЕ ИЗЈЕДНАЧИО СА РОНАЛДОМ: Српски голгетер наставља да терорише голмане у Серији А (ВИДЕО)

19. 12. 2021. у 14:05

ДУШАН Влаховић је постao bесмртан! Српски голгетер уписао се у књигу рекорда италијанске Серије А, изједначивши се са Кристијаном Роналдом.

Tanjug/AP

Првотимац Фиорентине је у недељу против Сасуола забележио 33. погодак у календарској години и на првом месту вечне листе се изједначио са Кристијаном Роналдом.

Влаховић је гол постигао у 51. минуту утакмице. Фиорентина је губила 2:0 од Сасуола, али је преко српског голгетера и Тореире стигла до бода, иако је последњих 20 минута ирала са десеторицом јер је искључен Бираги.

ЕНГЛЕСКА ОВО УОПШТЕ НИЈЕ ОЧЕКИВАЛА! Ево шта је Новак Ђоковић рекао на Централном терену после подвига на Вимблдону

Новак Ђоковић је пре непуне четири недеље оперисао колено, а ипак дошао на Вимблдон. И не само дошао, већ и добио меч првог кола. А онда је посебно одушевио енглеску публику.

02. 07. 2024. у 18:29