ЈЕЗИВО! Бивши играч Астон Виле и Валенсије избоден насмрт

МЛАДИ фудбалер Осаги Баском преминуо је од последица убода ножем. Имао је само 23 године.

ЈЕЗИВО! Бивши играч Астон Виле и Валенсије избоден насмрт

Фото: Твитер

Страшна вест је стигла са Атлантика, тачније са острва Светог Давида. Баском је током каријере био члан Астон Виле, Валенсије, Левантеа и Бристол Ситија.

Није познат разлог сукоба, полиција је саопштила да његова смрт највероватније није повезана ни са једном бандом, а додато је да је Баском учествовао у свађи испред једног ресторана где је и убијен.

- Жртва је приватним возилом превезена у болницу у тешком стању, са вишеструким убодним ранама - саопштили су из полиције.

Баском је био репрезентативац Бермуда. За национални тим је играо 19 пута, а у поменутим клубовима је играо за млађе категорије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?