СРУШИО ЗВЕЗДУ ПА ЈЕ ПОЈАЧАВА: Црвено-бели нашли појачање на југу Србије!

НЕМА сумње да нас чека врео прелазни рок у српском фудбалу, а другопласирани тим шампионата Црвена звезда планира реконструкцију у покушају да одбрани титулу.

СРУШИО ЗВЕЗДУ ПА ЈЕ ПОЈАЧАВА: Црвено-бели нашли појачање на југу Србије!

Фото: М.Вукадиновић

Охи Омоижуанфо стигао је у Београд, али то је тек прва коцкица у мозаику.

Према сазнањима портала "Мондо", жеља Дејана Станковића је фудбалер Радника Милош Спасић (24). Звездаши га добро памте као играча који је у Сурдулици постигао гол у поразу од Сурдуличана 2:1.

Спасић је ове сезоне одиграо укупно 22 меча и дао је шест голова, од чега пет у лиги, а један у Купу. Иначе, он је поникао у Радничком из Пирота и одатле је у јулу прошле године стигао у Сурдулицу.

БОНУС ВИДЕО

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (3)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?