ДУШКО ТОШИЋ ОТКРИО ИСТИНУ О ПИКСИЈУ: Селектор "орлова" Драган Стојковић због Србије одбио две понуде које се не одбијају
ДРАГАН Стојковић жели да заврши започету мисију са фудбалском репрезентацијом Србије, а од тога нису могле да га одврате ни две врло уносне финансијске понуде, о којима није желео ни да преговара, открива Пиксијев сарадник и бивши репрезентативац Душко Тошић.
Фото: Инстаграм
Селектор фудбалске репрезентације Србије направио је фантастичан подухват, препородио је екипу, и одвео тим на Мундијал.
- Имали смо уносну понуду пре утакмице са Португалом. Озбиљна сума. Али, Пикси није хтео ни да прича о томе. Мени није било свеједно, али Пикси је одбио. После пласмана у Катар, дошла је још боља понуда. Боли глава колико добра! Али... Опет исто. Пикси хоће да заврши мисију са Србијом. Жели да направи велику ствар у Катару. Србија му је увек била и остала на првом месту - открио је Душко Тошић у интервјуу за Курир.
Душко Тошић и Драган Стојковић сарађивали су у Кини, у клубу Гвангџоу, као играч и тренер две године.
Препоручујемо
ЏАЈИЋ У ОДАБРАНОМ ДРУШТВУ: Легенда Звезде изабрана у тим деценије (ФОТО)
24. 12. 2021. у 13:34
ПРЕМИНУО МЛАДИ ФУДБАЛЕР (23): Срушио се на тренингу, после 3 дана изгубио битку за живот
24. 12. 2021. у 11:07
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!
Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.
15. 04. 2026. у 07:15
Највеће појачање на свету! Цела планета прича о фудбалеру из Србије (ВИДЕО)
Најновије вести из српског спорта су више него интересантне.
21. 04. 2026. у 19:40
Неће више наступати: Здравко Чолић одбио концерте, ово је разлог
КАО разлог Здравко Чолић је навео умор, али и унапред договорене породичне обавезе.
21. 04. 2026. у 10:37
Коментари (0)